Бабенко Олександр
З таким частим питанням звертаються військовослужбовці під час консультацій.
Згідно Статуту внутрішньої служби ЗСУ, а саме:
?п 12 - Про все, що сталося з військовослужбовцем і стосується виконання ним службових обов’язків військовослужбовець зобов’язаний доповідати своєму безпосередньому начальникові
?п 254 - Військовослужбовці зобов’язані негайно повідомити про захворювання безпосередньому начальникові, який зобов’язаний направити хворого до медичного пункту частини
Звернення може бути як усне так і письмове.
☝️При МОЖЛИВОСТІ, варто також мати підтверджуючі медичні документи про наявність хронічних захворювань, результати МРТ/КТ, інші медичні документи, які підтверджують факт наявності проблем зі здоров’я.
‼️При ігноруванні усних скарг рекомендую подавати письмовий рапорт з копіями медичних документів до безпосереднього командира.
⚠️Згідно п 254 безпосередній начальник не має повноважень визначати чи потребує або не потребує військовослужбовець лікування.
Таке рішення приймається лікарем військової частини, котрий в подальшому приймає рішення про надання медичної допомоги на місці або скеруванні до лікувального закладу.
‼️У разі ігнорування звернень моя рекомендація:
1️⃣ протягом декількох днів поспіль подавати рапорти про скарги на здоров’я, якщо стан здоров’я дозволяє це зробити.
2️⃣ після ігнорування систематичних звернень подавати скарги до вищого командування та /або звертатись на гарячі лінії МО, гарячу урядову лінію, ВСП, тощо.
3️⃣Також подавати письмові скарги як від військовослужбовця так і від близьких членів сім’ї до відповідних органів військового управління.
☝️Хочу звернути увагу, що подача скарг протягом доби/двох не вирішить питання про госпіталізацію.
З власного досвіду, ефект від поданих скарги був на 3-5 день після надходження скарги до органу військового управління. Після чого військовослужбовця скеровували на лікування/обстеження. І це не поодинокі випадки.
Ще від автора
ОСОБЛИВОСТІ НАПРАВЛЕННЯ НА МСЕК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ.
Маю позитивний досвід направлення військовослужбовців на медичний огляд МСЕКОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ ДОДАТКОВОЇ ВИНАГОРОДИ ЗА ЧАС ЛІКУВАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З “ПЕРЕРИВАННЯМ ЛІКУВАННЯ”
Маю позитивний досвід здійснення перерахунку додаткової винагороди за час лікування.ЗМІНИ ЩОДО ВИПЛАТИ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ВИПЛАТИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ
Актуальне питання щодо зміни порядку виплати щорічної допомоги ветеранамКоментарі
Рекомендовані статті
При перегляді сторінки юриста з підпискою Pro, рекомендації інших юристів на Вашій сторінці для користувачів відсутні.
Профіль юриста потрапляє на перші сторінки, а це додаткова можливість отримати заявок у 2,7 разів більше. 80% клієнтів не переходять далі третьої сторінки каталогу: більшість обирає юриста з перших сторінок і звертається до нього за консультацією.
При перегляді клієнтом сторінки юриста з підпискою Free, сторінку Pro буде показано йому в рекомендованих юристах. За статистикою, більше половини клієнтів переходять на сторінки рекомедованих юристів.
Відмітка Pro підвищує довіру клієнтів до юриста, демонструє його активність та надійність.
Можливість встановлювати будь-яке зображення на обкладинці профілю та створювати індивідуальний стиль.
Можливість створити коротке та зрозуміле посилання на Ваш профіль, яке Ви зможете використовувати на своїх візитних картках або у соцмережах.
Власний профіль юриста, де можна презентувати свої послуги, збирати відгуки, публікувати статті, кейси, фото та відео.
Розміщення у зручному каталозі, де клієнт знаходить юриста за різними параметрами (місто, мова, категорія права).
Функціонал платформи дозволяє клієнтам зручно взаємодіяти з юристами через платформу (дзвінок, форму заявки, чат).
Стрічка безкоштовних питань дає можливість юристам задавати питання іншим юристам або відповідати на питання тих, хто потребує допомоги. Також це відмінний інструмент, щоб зарекомендувати себе як спеціаліста та залучити ще більше клієнтів.