Бабенко Олександр
У зв’язку з погіршенням стану здоров’я, отримання травми, поранення, тощо, військовослужбовець (за виключенням перебування в безпорадному стані) зобов’язаний повідомити про такий факт безпосереднього командира.
‼️Згідно з п 254 Статуту внутрішньої служби ЗСУ, командир зобов’язаний направити хворого до медичного пункту частини.
Рекомендую подавати саме письмові рапорти про погіршення стану здоров’я.
У разі ігнорування, в залежності від обставин, зробити декілька звернень протягом пару днів.
Після чого вже звертатись до вищого командування або подавати скарги про ігнорування стану здоров’я та потреби у медичній допомозі
☝️Рішення про направлення військовослужбовця до медичного закладу поза розташуванням військової частини приймається лікарем В/Ч (нач медом).
На практиці, направлення здійснюється також за рішенням командира В/Ч. Але слід розуміти, що в першу чергу, відповідальність за стан здоров'я покладається на лікаря.
⚠️Під час дії особливого періоду медична допомога військовослужбовцям надається у військово-медичних закладах за територіальним принципом
Вимагати направлення на лікування за місцем мешкання або до конкретного закладу неможливо. Військовослужбовець звертається до мед закладу, до якого його було направлено.
При перебуванні у відпустці, при погіршенні стану здоров’я варто звертатись за направленням до ТЦКтаСП або до територіального відділу ВСП, в якому стали на облік
⚠️У разі критичного стану здоров’я військовослужбовець має право самостійно звернутись до медичного закладу або викликати "швидку". При наявності підстав, госпіталізація відбувається без будь-яких направлень.
При цьому військовослужбовець зобов’язаний:
?повідомити в мед закладі, що проходить службу, номер В/Ч, за можливістю - контакти командування (для офіційного сповіщення про факт госпіталізації)
?самостійно сповістити командування про факт погіршення стану здоров’я та подальшої госпіталізації
Ще від автора
ОСОБЛИВОСТІ НАПРАВЛЕННЯ НА МСЕК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ.
Маю позитивний досвід направлення військовослужбовців на медичний огляд МСЕКОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ ДОДАТКОВОЇ ВИНАГОРОДИ ЗА ЧАС ЛІКУВАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З “ПЕРЕРИВАННЯМ ЛІКУВАННЯ”
Маю позитивний досвід здійснення перерахунку додаткової винагороди за час лікування.ЗМІНИ ЩОДО ВИПЛАТИ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ВИПЛАТИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ
Актуальне питання щодо зміни порядку виплати щорічної допомоги ветеранамКоментарі
Рекомендовані статті
При перегляді сторінки юриста з підпискою Pro, рекомендації інших юристів на Вашій сторінці для користувачів відсутні.
Профіль юриста потрапляє на перші сторінки, а це додаткова можливість отримати заявок у 2,7 разів більше. 80% клієнтів не переходять далі третьої сторінки каталогу: більшість обирає юриста з перших сторінок і звертається до нього за консультацією.
При перегляді клієнтом сторінки юриста з підпискою Free, сторінку Pro буде показано йому в рекомендованих юристах. За статистикою, більше половини клієнтів переходять на сторінки рекомедованих юристів.
Відмітка Pro підвищує довіру клієнтів до юриста, демонструє його активність та надійність.
Можливість встановлювати будь-яке зображення на обкладинці профілю та створювати індивідуальний стиль.
Можливість створити коротке та зрозуміле посилання на Ваш профіль, яке Ви зможете використовувати на своїх візитних картках або у соцмережах.
Власний профіль юриста, де можна презентувати свої послуги, збирати відгуки, публікувати статті, кейси, фото та відео.
Розміщення у зручному каталозі, де клієнт знаходить юриста за різними параметрами (місто, мова, категорія права).
Функціонал платформи дозволяє клієнтам зручно взаємодіяти з юристами через платформу (дзвінок, форму заявки, чат).
Стрічка безкоштовних питань дає можливість юристам задавати питання іншим юристам або відповідати на питання тих, хто потребує допомоги. Також це відмінний інструмент, щоб зарекомендувати себе як спеціаліста та залучити ще більше клієнтів.