Народу Адвокат
Притулки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) можуть надаватись як органами державної влади (наприклад, місцеві ради можуть забезпечувати розміщення у дитячих садках та інших центрах для компактного поселення), так і приватними громадянами, які мають вільні кімнати або навіть цілі будинки. Знаходити такі притулки можна різними способами: за допомогою оголошень у соціальних мережах, безпосередньо звертаючись до місцевих органів влади на місцях, або шляхом співпраці з волонтерами та іншими організаціями.
Триває потік внутрішньо переміщених осіб у більш безпечні регіони. Консультації щодо безкоштовного поселення в західних регіонах надаються на гарячих лініях в областях.
Про гарячі лінії щодо поселення ВПО у західних регіонах розповіли у Мінреінтеграції.
Офіційні ВПО українці мають право на отримання соціальних виплат від держави в розмірі 2000 гривень на дорослого та 3000 гривень на кожного дитину. Ці гроші перераховуються на спеціальну картку з назвою "єПідтримка" щомісяця. Отримані кошти можна витрачати на свій розсуд безпосередньо з рахунку або знімати їх у готівковій формі.
Щоб отримати допомогу, існує два способи:
Особам, які уже мають статус внутрішнього переселенця, але ще не отримують виплат, доступний лише офлайн варіант.
Інші громадяни можуть одночасно оформити статус ВПО та подати заявку на соціальну допомогу, дотримуючись наступних кроків:
Заявку повинно бути сформовано коректно, після чого вона буде підтверджена. Незабаром довідка про статус ВПО з'явиться в додатку разом з іншими цифровими документами, а ваша заявка автоматично буде відправлена на розгляд для отримання соціальних виплат. Термін перерахування коштів на картку залежить від часу, коли Ощадбанк отримає відповідний платіж від Міністерства соціальної політики.
Протягом невеликого періоду, довідка про статус ВПО з'явиться в додатку поряд з іншими цифровими документами, і заявка автоматично надішлеться для очікування на виплату. Термін зарахування коштів залежить від часу, коли Ощадбанк, згідно з поданням Мінсоцполітики, перерахує кошти на банківський рахунок.
Для отримання безкоштовного житла для ВПО у західних регіонах України, звертайтесь до місцевих органів влади або Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у відповідній області.
ВПО в західних регіонах мають право на соціальні виплати в розмірі 2000 гривень для дорослих та 3000 гривень для дітей. Гроші перераховуються на картку "єПідтримка" щомісяця.
Так, ВПО, які мають статус, але ще не отримують виплату, можуть звернутися до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) для отримання допомоги офлайн.
Для подачі заявки на соцдопомогу та отримання статусу ВПО одночасно, виконайте наступні кроки: оновіть додаток "Дія", увійдіть у розділ "Послуги", оберіть "Отримати статус ВПО", вкажіть необхідні дані, включаючи адресу та контактні дані, а заявка буде автоматично відправлена для розгляду.
Коментарі
Рекомендовані статті
При перегляді сторінки юриста з підпискою Pro, рекомендації інших юристів на Вашій сторінці для користувачів відсутні.
Профіль юриста потрапляє на перші сторінки, а це додаткова можливість отримати заявок у 2,7 разів більше. 80% клієнтів не переходять далі третьої сторінки каталогу: більшість обирає юриста з перших сторінок і звертається до нього за консультацією.
При перегляді клієнтом сторінки юриста з підпискою Free, сторінку Pro буде показано йому в рекомендованих юристах. За статистикою, більше половини клієнтів переходять на сторінки рекомедованих юристів.
Відмітка Pro підвищує довіру клієнтів до юриста, демонструє його активність та надійність.
Можливість встановлювати будь-яке зображення на обкладинці профілю та створювати індивідуальний стиль.
Можливість створити коротке та зрозуміле посилання на Ваш профіль, яке Ви зможете використовувати на своїх візитних картках або у соцмережах.
Власний профіль юриста, де можна презентувати свої послуги, збирати відгуки, публікувати статті, кейси, фото та відео.
Розміщення у зручному каталозі, де клієнт знаходить юриста за різними параметрами (місто, мова, категорія права).
Функціонал платформи дозволяє клієнтам зручно взаємодіяти з юристами через платформу (дзвінок, форму заявки, чат).
Стрічка безкоштовних питань дає можливість юристам задавати питання іншим юристам або відповідати на питання тих, хто потребує допомоги. Також це відмінний інструмент, щоб зарекомендувати себе як спеціаліста та залучити ще більше клієнтів.