Бабенко Олександр
На стаціонарне лікування поза розташуванням військової частини військовослужбовці направляються за висновком лікаря військової частини.
☝️Вивести в розпорядження посадової особи, тобто “позаштат”, можливо на підставі пп 15) п 116 Положення про проходження громадянами України військової служби в ЗСУ, якщо військовослужбовці перебувають на тривалому лікуванні у зв’язку з отриманим пораненням або хворобою, отриманою в особливий період.
‼️Перебувають “позаштатом” військовослужбовці - до їх повернення в частину з лікувального закладу.
Подальше перебування “позаштатом” після повернення з лікувального закладу повинно оформлятись новим наказом та за іншою підставою.
⚠️Час перебування військовослужбовця на лікуванні, у відпустці за станом здоров’я, виключається із загального періоду перебування в розпорядженні - тобто рахується за іншим принципом, що впливає на виплату ГЗ
В Наказі МО № 260/2018р. вказується, що ГЗ виплачується за період звільнення від виконання службових обов’язків у зв’язку з хворобою та перебуванням на лікуванні в лікарняних закладах та у відпустці для лікування у зв’язку з хворобою (відпустці за станом здоров’я) протягом чотирьох місяців.
Грошове забезпечення після чотирьох місяців безперервного перебування на лікуванні в лікарняних закладах виплачується на підставі висновку лікарняного закладу (військово-лікарської комісії), рішення командира військової частини про продовження перебування в лікарняних закладах та відповідно до вимог чинного законодавства.
☝️Тож при лікуванні понад 4 місяці рекомендую подавати до частини рапорт про продовження виплати ГЗ у зв’язку з необхідністю подальшого лікування. До такого рапорту варто також долучити відповідні медичні документи/довідки ВЛК про потребу в лікуванні/реабілітації, тощо.
Виведення “позаштат” у зв’язку з направленням на лікування - є правомірним
‼️Припинення виплати ГЗ одразу після госпіталізації або після спливу 2 місяців безперервного лікування є порушенням з боку командування.
Нагадую, що за час лікування у зв’язку з отриманим поранення, каліцтвом, травмою, контузією пов’язаних із захистом Батьківщини повинна виплачуватись додаткова винагорода в розмірі 100 000 грн на місяць за весь період лікування (навіть при повторній госпіталізації за тим же діагнозом).
Ще від автора
ОСОБЛИВОСТІ НАПРАВЛЕННЯ НА МСЕК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ.
Маю позитивний досвід направлення військовослужбовців на медичний огляд МСЕКОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ ДОДАТКОВОЇ ВИНАГОРОДИ ЗА ЧАС ЛІКУВАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З “ПЕРЕРИВАННЯМ ЛІКУВАННЯ”
Маю позитивний досвід здійснення перерахунку додаткової винагороди за час лікування.ЗМІНИ ЩОДО ВИПЛАТИ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ВИПЛАТИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ
Актуальне питання щодо зміни порядку виплати щорічної допомоги ветеранамКоментарі
Рекомендовані статті
При перегляді сторінки юриста з підпискою Pro, рекомендації інших юристів на Вашій сторінці для користувачів відсутні.
Профіль юриста потрапляє на перші сторінки, а це додаткова можливість отримати заявок у 2,7 разів більше. 80% клієнтів не переходять далі третьої сторінки каталогу: більшість обирає юриста з перших сторінок і звертається до нього за консультацією.
При перегляді клієнтом сторінки юриста з підпискою Free, сторінку Pro буде показано йому в рекомендованих юристах. За статистикою, більше половини клієнтів переходять на сторінки рекомедованих юристів.
Відмітка Pro підвищує довіру клієнтів до юриста, демонструє його активність та надійність.
Можливість встановлювати будь-яке зображення на обкладинці профілю та створювати індивідуальний стиль.
Можливість створити коротке та зрозуміле посилання на Ваш профіль, яке Ви зможете використовувати на своїх візитних картках або у соцмережах.
Власний профіль юриста, де можна презентувати свої послуги, збирати відгуки, публікувати статті, кейси, фото та відео.
Розміщення у зручному каталозі, де клієнт знаходить юриста за різними параметрами (місто, мова, категорія права).
Функціонал платформи дозволяє клієнтам зручно взаємодіяти з юристами через платформу (дзвінок, форму заявки, чат).
Стрічка безкоштовних питань дає можливість юристам задавати питання іншим юристам або відповідати на питання тих, хто потребує допомоги. Також це відмінний інструмент, щоб зарекомендувати себе як спеціаліста та залучити ще більше клієнтів.