Руденко Сергій
? Прошу звернути увагу на найтиповіші помилки з боку поліцейських:
❗️Відсутні підстави для зупинки транспортного засобу, в зв’язку з чим в матеріалах справи відсутні достовірні докази про правові підстави зупинки ТЗ, які передбачені ст. 35 Закону України «Про національну поліцію».
❗️ Поліцейський не представився (не назвав своє прізвище, посаду, спеціальне звання), також за вимоги водія не пред’явив службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією.
? Що стосується протоколу:
❗️Наявні помилки, виправлення в протоколі, не заповнення усіх необхідних граф у протоколі.
❗️У протоколі відсутні дані (назва, модель, серія і номер) засобу відео фіксації.
❗️Не додано до протоколу акт огляду на стан алкогольного сп’яніння з використанням спеціальних технічних засобів, якщо огляд проводився за допомогою «Drager».
❗️Порушення порядку проходження огляду на стан алкогольного спʼяніння (до прикладу, особа виявила бажання проходити огляд в закладі охорони здоров’я, натомість поліцейські провели огляд на місці) та інше.
? Слід пам’ятати, що важливим доказом - є відеозапис з нагрудних камер поліцейських:
❗️ На відеозаписі не зафіксовано встановлення особи, з якою відбувається розмова, не роз’яснюються її права та обов’язки, або процедура проведення огляду на стан алкогольного сп’яніння. Також не є однозначною відмова особи від проходження такого огляду. На відеозаписі також відсутнє оформлення адміністративних матеріалів та ознайомлення особи, щодо якої вони складені.
❗️ Відеозапис не є безперервним.
‼️Однак, варто пам’ятати, що сама по собі відмова від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння - вже є порушенням за ст. 130 КУПАП.
Якщо в судді звернути особливу увагу на наявність таких помилок в матеріалах, то можливе закриття справи за відсутності ознак складу адміністративного правопорушення.
✅ А тому, ніколи не пізно все виправити, звернувшись за допомогою до адвоката.
За консультацією звертатися за тел.: +380(93)146-38-64
Коментарі
Рекомендовані статті
При перегляді сторінки юриста з підпискою Pro, рекомендації інших юристів на Вашій сторінці для користувачів відсутні.
Профіль юриста потрапляє на перші сторінки, а це додаткова можливість отримати заявок у 2,7 разів більше. 80% клієнтів не переходять далі третьої сторінки каталогу: більшість обирає юриста з перших сторінок і звертається до нього за консультацією.
При перегляді клієнтом сторінки юриста з підпискою Free, сторінку Pro буде показано йому в рекомендованих юристах. За статистикою, більше половини клієнтів переходять на сторінки рекомедованих юристів.
Відмітка Pro підвищує довіру клієнтів до юриста, демонструє його активність та надійність.
Можливість встановлювати будь-яке зображення на обкладинці профілю та створювати індивідуальний стиль.
Можливість створити коротке та зрозуміле посилання на Ваш профіль, яке Ви зможете використовувати на своїх візитних картках або у соцмережах.
Власний профіль юриста, де можна презентувати свої послуги, збирати відгуки, публікувати статті, кейси, фото та відео.
Розміщення у зручному каталозі, де клієнт знаходить юриста за різними параметрами (місто, мова, категорія права).
Функціонал платформи дозволяє клієнтам зручно взаємодіяти з юристами через платформу (дзвінок, форму заявки, чат).
Стрічка безкоштовних питань дає можливість юристам задавати питання іншим юристам або відповідати на питання тих, хто потребує допомоги. Також це відмінний інструмент, щоб зарекомендувати себе як спеціаліста та залучити ще більше клієнтів.