Осадчук Ілля
2019-го року Верховною Радою України було прийнято закон щодо обов’язкового оприлюднення даних про кінцевих бенефіціарів та структуру власності. Згідно з ним, акціонерні товариства, приватні підприємства, ТОВ, тощо, мають внести цю інформацію до Державного Реєстру.
2019-го року Верховною Радою України було прийнято закон щодо обов’язкового оприлюднення даних про кінцевих бенефіціарів та структуру власності. Згідно з ним, акціонерні товариства, приватні підприємства, ТОВ, тощо, мають внести цю інформацію до Державного Реєстру.
Відмова або порушення термінів інформування державних органів про кінцевих бенефіціарів чи їх відсутність для юридичного лиця передбачає фінансове покарання. Штраф складає від 17 до 51 тисяч гривень.
Відповідно, до 11 жовтня 2021 року вищезазначена інформація має бути передана до ЄДР.
А втім, міністр Денис Малюська завірив, що санкції не будуть застосовуватися до грудня 2021.
У своєму Facebook Малюська написав про те, що "всі налякані великими штрафами; мають трохи заспокоїтися, адже в них ще є час штрафування почнеться не раніше грудня 2021 року.
Така відстрочка пояснюється дуже просто: пропускна здатність ЄДР-системи занадто мала для такої кількості звернень. Система просто не може опрацювати такий обєм інформації до 11 жовтня.
При цьому, 08. жовтня 2021 були прийняті зміни в законодавстві України, зокрема Закон Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".
Відповідно до якого, кінцевий термін подачі даних про бенефіціарів та структуру власності продовжується до липня 2022.
Якщо у Вас виникли труднощі із внесенням даних про кінцевого бенефіціарного власника чи Вам потрібна консультація з іншого питання на цю тему - звертайтесь до спеціалістів платформи Адвокат Народу.
Коментарі
Рекомендовані статті
При перегляді сторінки юриста з підпискою Pro, рекомендації інших юристів на Вашій сторінці для користувачів відсутні.
Профіль юриста потрапляє на перші сторінки, а це додаткова можливість отримати заявок у 2,7 разів більше. 80% клієнтів не переходять далі третьої сторінки каталогу: більшість обирає юриста з перших сторінок і звертається до нього за консультацією.
При перегляді клієнтом сторінки юриста з підпискою Free, сторінку Pro буде показано йому в рекомендованих юристах. За статистикою, більше половини клієнтів переходять на сторінки рекомедованих юристів.
Відмітка Pro підвищує довіру клієнтів до юриста, демонструє його активність та надійність.
Можливість встановлювати будь-яке зображення на обкладинці профілю та створювати індивідуальний стиль.
Можливість створити коротке та зрозуміле посилання на Ваш профіль, яке Ви зможете використовувати на своїх візитних картках або у соцмережах.
Власний профіль юриста, де можна презентувати свої послуги, збирати відгуки, публікувати статті, кейси, фото та відео.
Розміщення у зручному каталозі, де клієнт знаходить юриста за різними параметрами (місто, мова, категорія права).
Функціонал платформи дозволяє клієнтам зручно взаємодіяти з юристами через платформу (дзвінок, форму заявки, чат).
Стрічка безкоштовних питань дає можливість юристам задавати питання іншим юристам або відповідати на питання тих, хто потребує допомоги. Також це відмінний інструмент, щоб зарекомендувати себе як спеціаліста та залучити ще більше клієнтів.