Догляд оформлений військовослужбовцем
Добрий день. Така ситуація - хлопець, мобілізований, служить у військовій частині міста Києва, має маму (з мамою не в близьких стосунках) та бабусю (87 років, фактично замінила маму). Мама хлопця влаштувала своє особисте життя та взагалі покинула дбати за бабусею. Бабуся не інвалід, однак потребує і матеріальної підтримки і догляду, має проблеми з зором, нічого не чує. Якщо хлопець оформить догляд (не опіку, не піклування) за особою, що досягла 80 річного віку, чи можливо його звільнити зі служби чи не потрібно навіть намагатися. У кого є реально успішні кейси саме демобілізації по догляду.
Доброго дня, можно звільнитися, якщо відсутні інші особи які можуть здійснювати догляд. За наявності живої доньки, дана підстава не підійде. Легше звільнитися з підстави наявності інвалідності у матері. Для детальної консультації подайте заявку через мій профіль на сайті.
Вікторіє, необхідність здійснення постійного догляду за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд, є підставою для звільнення з військової служби мобілізованого в умовах воєнного стану. Треба довести, що мати не дбає про бабусю. Зверніться в мій профіль, я надам контакти адвоката з успішними кейсами щодо таких ситуацій.